Sokak Modası

Back to Grey

4...

Final haftasının ardından herkese yeniden kocaman bir Merhaba ! Buz gibi geçen karlı final günlerini geride bıraktık ve nihayet güneş birazcık da olsa etkisini göstermeye başladı. Bizde bu boşluğumuzu fırsat bilip birtakım değişikliklere gittik. Webmaster ve aynı zamanda yakın arkadaşım Caner’in da desteğiyle farketmişsinizdir ki bloğum adeta baştan yaratıldı. Tasarım değişir de last post aynı kalır mı; kalmaz tabi !

3...Burası İstanbul’un bana huzur veren kült lokasyonlarından birisi. Aslında Balat’ın her sokağı birçok kültüre ev sahipliği yaptığından çok etkileyici. Her an nasıl bir yapıyla karşılaşacağınızı bilememeniz ise işin zevkli kısmı. Arkamda gördüğünüz Rum okulu birkaç sene öncesine kadar ilköğretim okulu olarak eğitim vermeye devam ediyordu. Bu old school mekanın, college kombinime uyum sağlayacak en uygun yer olduğunu düşünüyordum ama malesef artık kapıları kilitli. Hal böyle olunca bana yine sokak modası postu yolu göründü.

          Mont- Gap

7...

9.Backpacksiz ve mini eteksiz bir college stili düşünülemez. Balıklı gri kazağımın altına kombinlediğim hafif volanlı, kalın penyeli gri eteğim kırışmaması açısından son derece konforluydu. Bu tarz etekleri çok rahat bir şekilde sneakerslarla; sweatshirtlerle, jean ve hatta cotton gömleklerle bile kombinleyebilirsiniz.

Backpack- Lacoste

Etek- Mango

Küpe- Forever New

11...Kazak- Mango

Mat Saks Oje- Nars

5...

12...Rose Rengi Bileklik- Tous

13...Bot- H&M

14...Çekimleri genelde iki kişi olarak gerçekleştirdiğimizden, fotoğraf makinasının ardındaki yakışıklıyı sizinle tanıştırmaya bir türlü fırsat bulamamıştım.  Kadrajına sağlık Arda Sezen !

caner....Postumun başında da bahsettiğim, bloğumun backstageindeki ikinci isim; Caner.

 

2.Gelişmelerden haberdar olabilmek; stilimi ve yaşam tarzımı daha yakından tanıyabilmek için Instagram hesabım @perayaylali  ‘yı takip etmeyi unutmayın. 😉

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply